Voorstelling Jaap Slingeraap
Jaap Slingeraap was een beetje lui en raakte daardoor al zijn apenvriendjes kwijt. Gelukkig vindt hij ze weer terug! En hij heeft heel wat te vertellen: over de grote stad, over muziek maken, rekenen én over chips eten. Een vrolijke, interactieve muziekvoorstelling waarin de leerlingen volop meedoen.
Junglegeluiden en stopdansen
Tijdens de voorstelling gaan de kinderen zelf junglegeluiden maken en opnemen. Hoe klinkt een krekel? En een kikker? Welke grote dieren leven er in het oerwoud en welk geluid maken die? De leerlingen leren zich te concentreren op één ding tegelijk – anders gaat het fout in het woud! Aan het eind wacht een spannende jungle-stopdans waarbij iedereen goed moet opletten. En natuurlijk zingen we samen luidkeels het Slingerapen-lied!
Tips
Op zoek naar meer muzikale voorstellingen met interactie? In Welk geluid komt eruit? ontdekken leerlingen hoe geluiden ontstaan. Of maak kennis met Het Poptijdperk voor een energieke reis door de popmuziek.
Over DIVE
DIVE bestaat uit frontman René Lenting, een ervaren muzikant die met zijn live acts de wereld heeft rondgereisd. Naast het maken van muziek voor televisieprogramma’s ontwikkelt hij muzikale voorstellingen die basisschoolleerlingen op een interactieve en toegankelijke manier kennis laten maken met muziek.





